Powrót

I miejsce Maciej Szulc!

11.06.2026

Na zielonym tle dwa zdjęcia pierwsze to kolorowy dyplom z napisami na drugim młody chłopak w czarnej koszuli, uśmiechnięty w długich kręconych włosach i okularach.

Miło nam poinformować, że Maciej Szulc, uczeń klasy altówki prowadzonej przez Panią Elżbietę Bartecką, zdobył I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym (edycja online), organizowanym w ramach Festiwalu Młodego Wirtuoza.

Osiągnięcie to, stanowi potwierdzenie wysokich umiejętności muzycznych ucznia, jego systematycznej pracy oraz zaangażowania w rozwój artystyczny. Maciej z powodzeniem rozwija swoje zainteresowania muzyczne, prezentując wysoki poziom wykonawczy i dojrzałość interpretacyjną.

Serdecznie gratulujemy Maciejowi oraz jego nauczycielce, Pani Elżbiecie Barteckiej, tego znaczącego sukcesu. Życzymy dalszych osiągnięć artystycznych, satysfakcji z podejmowanych wyzwań oraz nieustającej pasji do muzyki.

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
11.06.2026 21:11 Tomasz Bartecki
Pierwsza publikacja:
11.06.2026 21:11 Tomasz Bartecki
{"register":{"columns":[]}}