I miejsce Maciej Szulc!
11.06.2026
Miło nam poinformować, że Maciej Szulc, uczeń klasy altówki prowadzonej przez Panią Elżbietę Bartecką, zdobył I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym (edycja online), organizowanym w ramach Festiwalu Młodego Wirtuoza.
Osiągnięcie to, stanowi potwierdzenie wysokich umiejętności muzycznych ucznia, jego systematycznej pracy oraz zaangażowania w rozwój artystyczny. Maciej z powodzeniem rozwija swoje zainteresowania muzyczne, prezentując wysoki poziom wykonawczy i dojrzałość interpretacyjną.
Serdecznie gratulujemy Maciejowi oraz jego nauczycielce, Pani Elżbiecie Barteckiej, tego znaczącego sukcesu. Życzymy dalszych osiągnięć artystycznych, satysfakcji z podejmowanych wyzwań oraz nieustającej pasji do muzyki.
Informacje o publikacji dokumentu
- Ostatnia modyfikacja:
- 11.06.2026 21:11 Tomasz Bartecki
- Pierwsza publikacja:
- 11.06.2026 21:11 Tomasz Bartecki