A.270.26.2026 Zakup i dostawa papieru do urządzeń drukujących na lata 2026-2027
- Status zamówienia: Aktualne
- Numer zamówienia:A.270.26.2026
- Jednostka publikująca:Zakład Usług Leśnych w Bystrzycy Kłodzkiej
- Rodzaj ogłoszenia:Ogłoszenie o zamówieniu
- Tryb zamówienia:Tryb podstawowy
- Opis zamówienia:postępowanie prowadzone jest na platformie EZamówienia pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-9852f477-b37d-4358-b3ed-7664a2f75d77
Materiały
-
ogłoszenie o zamówieniu
A270262026_[20260901]_ogłoszenie_o_zamówieniu.pdf 0.12MB -
SWZ z załącznikami
A270262026_SWZ_z_załącznikami.zip 12.89MB -
odpowiedź na zapytanie nr 1 do SWZ
A270262026_[20260903]_odpowiedź_na_zapytanie_1_do_SWZ.pdf 1.20MB
Informacje o publikacji dokumentu
- Pierwsza publikacja:
- 01.09.2026 09:06 PIOTR KENSICKI
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- P.Kensicki
| Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
|---|---|---|
| A.270.26.2026 Zakup i dostawa papieru do urządzeń drukujących na lata 2026-2027 | 2.0 | 03.09.2026 14:03 PIOTR KENSICKI |
| A.270.26.2026 Zakup i dostawa papieru do urządzeń drukujących na lata 2026-2027 | 1.0 | 01.09.2026 09:06 PIOTR KENSICKI |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP