W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Zweryfikuj numer

Na tej stronie możesz zweryfikować numer, z którego ktoś do ciebie dzwonił. Ale uwaga: znajdziesz tutaj tylko numery telefonu przeznaczone do obsługi spraw związanych z COVID-19, np. infolinią czy aplikacjami. Nie sprawdzisz tu numerów firm, podmiotów, instytucji czy prywatnych.

Zarejestruj się na szczepienie przy użyciu automatycznego systemu powiadomień

Numer + 48 22 888 41 11 to automatyczny system powiadomień Narodowego Programu Szczepień. Oddzwania do ciebie, gdy nie uda ci się dodzwonić na infolinię 989. Postępuj zgodnie z odczytywanymi komunikatami. Jeśli nie chcesz skorzystać z tej formy kontaktu – po prostu rozłącz się.

Jak zarejestrować się poprzez automatyczny system powiadomień?

  1. Zadzwoń pod numer + 48 22 888 41 11 (automatyczny system powiadomień Narodowego Programu Szczepień).
  2. System poinformuje cię, jakie dane są potrzebne, aby zapisać się na szczepienie. Przygotuj:
  • PESEL,
  • kod pocztowy miejsca zamieszkania.
  1. W ciągu kilku minut oddzwonimy, aby dokończyć rejestrację.

 

Narodowy Fundusz Zdrowia – Infolinia Telefonicznej Informacji Pacjenta

Numer telefonu: +48 71 734 26 55

Numer, którym identyfikuje się Telefoniczna Informacja Pacjenta (TIP – infolinia NFZ), oddzwaniając do obywateli. Jeśli zadzwonisz na TIP (pod numer +48 800 190 590), ale nie uda ci się połączyć, infolinia oddzwoni do ciebie z numeru +48 71 734 26 55. Uwaga! Dzwoniąc pod ten numer, otrzymasz tylko informację, że oddzwoniliśmy do ciebie.

Kontakt z osobami, które nie zarejestrowały się na szczepienie

Numer telefonu: +48 22 165 51 55

Numer, którym identyfikuje się Infolinia Narodowego Programu Szczepień Przeciw COVID-19. Z tego numeru konsultanci  dzwonią do obywateli, którzy mają wystawione e-skierowanie, ale nie zarejestrowali się dotychczas na to szczepienie. Konsultanci kontaktują się, aby zachęcić te osoby do rejestracji oraz ustalić dogodny termin szczepienia.

Kontakt z laureatami Loterii Narodowego Programu Szczepień

Numer telefonu: +48 459 59 51 04

Numer, którym identyfikuje się Totalizator Sportowy, gdy kontaktuje się z laureatami Loterii Narodowego Programu Szczepień. 

 

{"register":{"columns":[]}}