W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

OGŁOSZENIE! Partner poszukiwany do organizacji warsztatów

09.09.2020

Poszukujemy partnerów do organizacji warsztatów na temat wykonywania przeglądu energetycznego w przedsiębiorstwie.

Partner poszukiwany, grupa ludzi składa puzzle jako symbol wsparcia

W ramach projektu organizujemy warsztaty dla małych i średnich przedsiębiorców, na których nauczą się oni bardzo przydatnej umiejętności - wykonywania przeglądu energetycznego w przedsiębiorstwie.

Warsztaty prowadzone są on-line i składają się z dwóch części - wykładowej, na której nasi eksperci przedstawiają podstawowe informacje na temat efektywności energetycznej w przedsiębiorstwie oraz warsztatowej, gdzie przeprowadzają wraz z uczestnikami przykładowy przegląd energetyczny przedsiębiorstwa. Warsztat trwa około dwóch godzin.

Zapraszamy  izby gospodarcze, izby przemysłowo-handlowe oraz inne instytucje do współpracy w organizacji warsztatów. Instytucje, które chciałyby zorganizować warsztaty dla zrzeszonych u siebie przedsiębiorców prosimy o kontakt na adres e-mail: mmazurkiewicz@kape.gov.pl.