W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Polski Festiwal Filmowy w Sydney

25.10.2020

FESTIWAL POLSKICH FILMÓW W SYDNEY 2020, objęty honorowym patronatem i przy wsparciu Konsulatu Generalnego RP w Sydney, powraca wiosną do Palace Norton St z bogatym składem uznanych przez krytyków filmów.

Polish Film Festival

Edycja Festiwalu Polskich Filmów w Sydney 2020 będzie świętować polską kulturę i kino od 25 października do 8 listopada wyłącznie na Palace Norton Street w Leichhardt, prezentując szereg współczesnych i wielokrotnie nagradzanych dzieł uznanych i wschodzących polskich filmowców.

Program 2020 obejmuje siedem australijskich premier i jedną premierę w NSW, prezentując nowe filmy uznanych reżyserów oraz trzy debiuty fabularne.

FESTIWAL FILMÓW POLSKICH SYDNEY organizowany jest pod honorowym patronatem i przy wsparciu Konsulatu Generalnego RP w Sydney. Wspierany jest również przez Screen NSW oraz Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Wydarzenie 2020 jest organizowane z wdrożonym planem bezpieczeństwa Covid i podejmowane są odpowiednie środki, aby Festiwal był jak najbardziej bezpieczny. Zgodnie z ograniczeniami rządu NSW liczba miejsc jest ograniczona, a sesje mogą szybko się wyprzedać. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Festiwalu na stronie Festiwalu.

Program festiwalu dostępny jest pod adresem http://www.polishfilmfestival.org/sydney

Bilety są dostępne w sprzedaży online lub osobiście w kasie Palace Norton Street.