W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Spotkanie Ambasadora Rafała Poborskiego z Ministrem Spraw Zagranicznych Azerbejdżanu

09.09.2020

Ambasador RP w Azerbejdżanie Pan Rafał Poborski został wczoraj przyjęty przez Ministra Spraw Zagranicznych Pana Jeyhuna Bayramowa. Tematem rozmów były polsko-azerbejdżańskie stosunki dwustronne i kwestie międzynarodowe.

Spotkanie Ambasadora Rafała Poborskiego z Ministrem Spraw Zagranicznych Azerbejdżanu

Minister J. Bayramow przedyskutował z Ambasadorem obszary współpracy bilateralnej i poinformował o głównych kierunkach azerbejdżańskiej polityki zagranicznej. Podziękował także za przekazaną Azerbejdżanowi przez Polskę pomoc humanitarną przeznaczoną do walki z COVID–19, wskazując na znaczenie solidarności międzynarodowej w zakresie zwalczania pandemii.

Przekazując szefowi azerbejdżańskiej dyplomacji pozdrowienia od nowego polskiego Ministra Spraw Zagranicznych Pana Zbigniewa Raua, Ambasador R. Poborski podkreślił wolę kontynuowania dialogu pomiędzy MSZ Polski i Azerbejdżanu po ustaniu pandemii COVID-19.

Zdj. MSZ Azerbejdżanu.