Powrót

Kolejny powód do dumy!

08.06.2026

Czarno biały dyplom za wyróżnienie w konkursie Miłość w moich oczach. Białe i czarne litery, grafika przedstawiająca postać kobiety

Z ogromną radością informujemy, że trzy nasze wychowanki odniosły sukces w konkursie plastyczno-literackim „Miłość w moich oczach”, organizowanym przez Bursę Szkół Artystycznych w Lublinie. 🎨📖🏆 ❤️

Nasze laureatki osiągnęły wspaniałe wyniki:
🥈 Alicja Zięba -  II miejsce w kategorii rysunek,
🥈 Sara Wdowicka - II miejsce w kategorii wiersz,
🌟 Lena Matyjewicz - wyróżnienie w kategorii wiersz.

Prace dziewcząt zostały docenione za kreatywność, wrażliwość oraz wyjątkowe ukazanie tematu miłości. To piękne osiągnięcie jest dowodem ich talentu, zaangażowania i otwartości na rozwijanie swoich pasji.

Serdecznie gratulujemy naszym laureatkom i życzymy im kolejnych sukcesów, nieustającej inspiracji oraz odwagi w realizowaniu swoich artystycznych talentów!  🌷👏

Jesteśmy z Was bardzo dumni! ❤️

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}