Kolejny powód do dumy!
08.06.2026
Z ogromną radością informujemy, że trzy nasze wychowanki odniosły sukces w konkursie plastyczno-literackim „Miłość w moich oczach”, organizowanym przez Bursę Szkół Artystycznych w Lublinie. 🎨📖🏆 ❤️
Nasze laureatki osiągnęły wspaniałe wyniki:
🥈 Alicja Zięba - II miejsce w kategorii rysunek,
🥈 Sara Wdowicka - II miejsce w kategorii wiersz,
🌟 Lena Matyjewicz - wyróżnienie w kategorii wiersz.
Prace dziewcząt zostały docenione za kreatywność, wrażliwość oraz wyjątkowe ukazanie tematu miłości. To piękne osiągnięcie jest dowodem ich talentu, zaangażowania i otwartości na rozwijanie swoich pasji.
Serdecznie gratulujemy naszym laureatkom i życzymy im kolejnych sukcesów, nieustającej inspiracji oraz odwagi w realizowaniu swoich artystycznych talentów! 🌷👏
Jesteśmy z Was bardzo dumni! ❤️