Świętokrzyska KAS zorganizowała stoisko informacyjne KSeF w Galerii Korona.
03.12.2025
- Świętokrzyska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zorganizowała stoisko informacyjno-promocyjne na temat Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) w Galerii Korona w Kielcach.
- Zachęcaliśmy do zapoznania się z przepisami i przygotowania do zmian, które zaczną obowiązywać już od lutego 2026 roku.
27 listopada 2025 r. w Galerii Korona Izba Administracji Skarbowej w Kielcach (IAS) zorganizowała punkt informacyjny dotyczący Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF).
Stoisko KSeF zorganizowaliśmy przy okazji odbywających się w tym dniu Targach Pracy, na których wystawiło się ponad 40 firm z różnych branż.
Przy stoisku KSeF klienci Galerii otrzymywali ulotki i broszury informacyjne. Zainteresowanym, pracownik IAS Kielce udzielił wskazówek, gdzie w Internecie można dowiedzieć się o przepisach i aktualnościach dotyczących KSeF. Na laptopie (dostępnym na stoisku), każdy mógł sprawdzić co zawiera strona https://ksef.podatki.gov.pl . Umieszczone zostały tam informacje o szkoleniach, webinarach, a także szczegółowo opisano Co to jest KSeF, jak mają z niego korzystać zarówno małe jak i duże firmy.
Ulotki rozdaliśmy wszystkim wystawcom Targów Pracy, a także sprzedawcom sklepów Galerii Korona.