W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Interwencje KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju

19.04.2021

Kolizja drogowa przy ul. Pszczyńskiej w Jastrzębiu-Zdroju

W zeszłym tygodniu strażacy interweniowali aż 59 razy. Przeważającą liczbę zdarzeń stanową miejscowe zagrożenia.

Od 16 do 18 kwietnia (piątek-niedziela) jastrzębscy strażacy uczestniczyli w aż 24 zdarzeniach. Większość interwencji stanowiły te związane z COVID-19 tj. dowożenie żywności, lekarstw, interwencje związane z udzielaniem pomocy w związku z brakiem wolnych zespołów ratownictwa medycznego obsługa namiotu przyszpitalnego punktu przyjęć COVID czy też pomoc w rozładunku butli z tlenem.

Niektóre z interwencji weekendowych: kolizja drogowa przy ul. Pszczyńskiej w Jastrzębiu-Zdroju (16.04); wypadek drogowy przy ul. Kasztanowej w Jarząbkowicach (17.04); wypadek drogowy przy ul. Słowackiego w Zebrzydowicach (17.04); pożar autobusu przy ul. Chlebowej w Jastrzębiu-Zdroju (18.04); pożar dwóch samochodów osobowych przy ul. Morcinka w Jastrzębiu-Zdroju (18.04).

red. st. kpt. Łukasz Cepiel

Zdjęcia (8)