Powrót

Ćwiczenia SGRW-N "PIOTRKÓW" oraz udział strażaków w biegu charytatywnym

6

Członkowie Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego "PIOTRKÓW" uczestniczą w obozie szkoleniowym w m. Anastazewo nad jeziorem Powidzkim. W ramach zgrupowania prowadzą specjalistyczne prace podwodne związane z poszukiwaniem i wydobywaniem na powierzchnię zatopionych elementów. Doskonalą obsługę sprzętu, w tym nowej łodzi, echosondy oraz drona podwodnego. 
Zaznaczyć należy, że grupa pozostaje w ciągłej gotowości do działań ratowniczych.
W przerwie między nurkowaniami nasi strażacy wzięli udział w biegu charytatywnym dla Kacperka Czerwińskiego. Wsparli finansowo leczenie chłopca, który zmaga się z dystrofią mięśniową, której leczenie jest bardzo kosztowne. Piotrkowscy nurkowie przekazali także na licytację koszulkę grupy.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}