W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Nowy Dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej

Mianowanie na stanowisko Dowódcy Jednostki Ratowniczo Gaśniczej mł. bryg. mgr inż. Tomasza Wojtakowski

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim z dniem 15 lutego 2021r. mianował na stanowisko Dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej mł. bryg. mgr inż. Tomasza Wojtakowskiego.

Pan mł. bryg. Tomasz Wojtakowski służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął 01.08. 1995r jako podchorąży Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.  Przez ponad 25 lat służby profesjonalnie i z oddaniem niósł pomoc  w ratowaniu ludzkiego życia i mienia za co został wielokrotnie odznaczony. Służbę stałą  rozpoczął w1999r. w  Komendzie Miejskiej w Gdańsku gdzie zajmował kolejno stanowiska: Dowódca Sekcji, Dowódca Zmiany,  Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 4 w Gdańsku.

W roku 2005 przeniesiony służbowo do Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim i zajmował stanowiska Dowódca Sekcji , Zastępca dowódcy Zmiany, Dowódca Zmiany.

 

Na wyższe stanowiska służbowe mianowani zostali również:

mł. bryg. Piotr Kaźmierczak na stanowisko Naczelnika Wydziału Operacyjno – szkoleniowego Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim, mianowanie z dniem 27 stycznia 2021r.,

kpt. Tomasz Pągowski na stanowisko Starszego Specjalisty w wydziale Operacyjno – szkoleniowego Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim, mianowanie z dniem 04 lutego 2021r.,

mł. kpt. Piotr Misztela na stanowisko Dyżurny Operacyjny w wydziale Operacyjno – szkoleniowego Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim, mianowanie z dniem 04 lutego 2021r.

 Awansowanym na wyższe stanowiska służbowe życzymy wielu sukcesów w wypełnianiu nowych obowiązków.

Zdjęcia (3)