W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Piknik Rodzinny Województwa Łódzkiego

25.08.2021

Oficer Komendy Miejskiej PSP otoczony grupką dzieci omawia podstawowe zasady prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej

25 sierpnia 2021 r. na boisku GKS Czarni Rozprza (gm. Rozprza) odbył się Piknik Rodzinny Województwa Łódzkiego. Na uczestników festynu, podczas którego była również możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19, czekało mnóstwo atrakcji, m.in. występy artystyczne, gry i zabawy prowadzone przez animatora, strefa kulinarna, a także symulator dachowania czy przejazdy bryczką.

Podczas pikniku przybyli goście mogli skorzystać również ze strefy przygotowanej przez Komendę Miejską  Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie funkcjonariusze przeprowadzali konkursy z nagrodami i upominkami. Ponadto nie zabrakło porad dotyczących właściwego zachowania się i przestrzegania zasad bezpieczeństwa pożarowego, a także postepowania w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu.

Zdjęcia (1)