Powrót

Szkolenie kierowców- konserwatorów sprzętu ratowniczego OSP

Uczestnicy kursu na tle samochodów gaśniczych

W dniu 21.06 zakończyło sie szkolenie kierowców- konserwatorów sprzętu ratowniczego OSP.

Celem szkolenia było przygotowanie druhów do wykonywania zadań operatora sprzętu, do obsługi samochodów pożarniczych oraz urządzeń z silnikami spalinowymi, stanowiących wyposażenie OSP, a także do konserwacji i drobnych napraw mających na celu utrzymanie pełnej sprawności sprzętu ratowniczego OSP.

Egzamin z wynikiem pozytywnym ukończyło 32 druhów z terenu powiatu piotrkowskiego.

Gratulujemy i życzymy strażackiego szczęścia!

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}