Szkolenie kierowców- konserwatorów sprzętu ratowniczego OSP
W dniu 21.06 zakończyło sie szkolenie kierowców- konserwatorów sprzętu ratowniczego OSP.
Celem szkolenia było przygotowanie druhów do wykonywania zadań operatora sprzętu, do obsługi samochodów pożarniczych oraz urządzeń z silnikami spalinowymi, stanowiących wyposażenie OSP, a także do konserwacji i drobnych napraw mających na celu utrzymanie pełnej sprawności sprzętu ratowniczego OSP.
Egzamin z wynikiem pozytywnym ukończyło 32 druhów z terenu powiatu piotrkowskiego.
Gratulujemy i życzymy strażackiego szczęścia!