Powrót

Turniej finałowy XI Mistrzostw woj. śląskiego Strażaków w Piłce Siatkowej o Puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP

28.09.2021

W dniu 28.09.2021r. na hali sportowej AWF w Katowicach odbył się turniej finałowy XI Mistrzostw woj. śląskiego Strażaków w Piłce Siatkowej o Puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. W turnieju uczestniczyło 8 najlepszych reprezentacji wyłonionych w drodze gier eliminacyjnych. Po wyjątkowo zaciętych i emocjonujących meczach zwyciężyli strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Rybniku pokonując po tie-breaku strażaków z Komendy Miejskiej PSP w Bielsku Białej. Trzecie miejsce zajęli strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Dąbrowie Górniczej.

Po wręczeniu pamiątkowych pucharów i medali przyznano wyróżnienia indywidualne.
Najlepszym rozgrywającym został asp. sztab. Grzegorz Sroczyk z KP PSP w Cieszynie.
Najlepszym atakującym został mł. asp. Rafał Lejawa z KM PSP w Bielsku-Białej.
Najlepszym zagrywającym został mł. asp. Mariusz Jajus z KM PSP w Rybniku.
Najlepszym zawodnikiem został mł. asp. Oskar Herman z KM PSP w Dąbrowie Górniczej.