Zwycięstwa sportowców

05.06.2022

Zdjęcie przedstawia dyplom za 1 miejsce.
Znakomite występy reprezentantów KM PSP w Słupsku na arenach sportowych.
4 czerwca 2022 r. w Kwidzynie Magdalena Semak zostaje mistrzynią województwa pomorskiego PSP w biegu na dystansie 10 km w kategorii indywidualnej kobiet. W zawodach naszą komendę reprezentowali także mł. kpt. Piotr Basarab i kpt. Paweł Zielonka, którzy zajęli odpowiednio 12 i 15 miejsce w rywalizacji mężczyzn.
5 czerwca 2022 r. w Obornikach podczas zawodów z cyklu Formoza Challenge drużyna, w której składzie znalazło się dwóch funkcjonariuszy KM PSP w Słupsku zajęła I miejsce. Wymagający bieg z przeszkodami z powodzeniem ukończyli strażacy : ogn. Krzysztof Bąbel oraz mł. ogn. Maciej Zduński. W składzie drużyny znaleźli sie także policjanci : Adam Karczewski z KM Policji w Gdańsku i Maciej Lewandowski reprezentujacy Szkołę Policji w Słupsku.
Opracowanie : mł. kpt. Piotr Basarab
Zdjęcia : mł. kpt. Piotr Basarab, Karol Brillowski