W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ruszył Konkurs na Najładniejsze Zdjęcie #SzczepimySię z KGW

01.09.2021

1 września wystartował Konkurs na Najładniejsze Zdjęcie #SzczepimySię z KGW. Koła Gospodyń Wiejskich mogą wygrać atrakcyjne nagrody!

Grafika przedstawiająca ikonki aparatu oraz strzykawki wraz z napisem "Konkurs na najładniejsze zdjęcie Szczepimy Się z KGW

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zaszczepienie minimum 20 osób na Festynie promującym szczepienia przeciwko Covid-19 i przesłanie jednego zdjęcia z wydarzenia poprzez wypełnienie (w terminie do 6 października) formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej www.szczepimysiezkgw.pl. W konkursie mogą brać udział Koła Gospodyń Wiejskich zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Kół Gospodyń Wiejskich.

Wymagania dotyczące zdjęcia:

  • zdjęcie musi być zrobione w trakcie trwania festynu;
  • KGW musi mieć zgodę na publikację zdjęcia od wszystkich osób, których wizerunek jest widoczny na zdjęciu;
  • zdjęcie powinno promować szczepienia przeciw COVID-19;
  • zdjęcie powinno być w formacie jpg lub png i zajmować do 3MB;
  • zdjęcie powinno mieć format horyzontalny (poziomy).

Zwycięskie Koła Gospodyń Wiejskich mogą otrzymać atrakcyjne nagrody, które zależą od zdobytego miejsca:

  • 25 tys. złotych za zajęcie 1 miejsca;
  • 15 tys. złotych za zajęcie 2. i 3. miejsca;
  • 5 tys. złotych za zajęcie miejsc od 4. do 10.;
  • 1,5 tys. złotych za zajęcie miejsc od 11.do 100.

Głosowanie potrwa do 17 października 2021 r.

Głosujący może oddać maksymalnie 3 głosy na 3 różne zdjęcia.

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 22 października 2021 r.

Uwaga! Zwycięzcy Konkursu zgłaszają się po odbiór nagrody do 31 października 2021 r. poprzez wysłanie wniosku (załącznik nr 1 do Regulaminu) mailowo na adres szczepimysiezkgw@minrol.gov.pl oraz listem poleconym na adres: Departament Oświaty i Polityki Społecznej, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa z dopiskiem: „Konkurs Najładniejsze Zdjęcie #SzczepimySięzKGW”, w terminie określonym w ust. 8.

Akcja #SzczepimySię z KGW

Konkurs na Najładniejsze Zdjęcie #SzczepimySięzKGW jest jednym z czterech elementów programu #Szczepimy Się z KGW dedykowanego Kołom Gospodyń Wiejskich w ramach Narodowego Programu Szczepień. Głównym filarem działań jest organizacja lokalnego festynu, którego celem jest promocja szczepień przeciwko Covid-19. Koła Gospodyń Wiejskich mogą otrzymać 8 tys. złotych na ten cel z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Dodatkowo, za każdą osobę zaszczepioną pierwszą dawką podczas wydarzenia otrzymają one premię specjalną w wysokości od 15 do 30 zł. Warunkiem otrzymania premii jest zaszczepienie minimum 100 osób pierwszą dawką w trakcie trwania wydarzenia. Z kolei 1000 Kół Gospodyń Wiejskich, które zorganizuje najlepsze festyny otrzyma nagrody w ramach Ogólnopolskiego Konkursu „KGW na medal”.

Patronat honorowy nad programem wspierania szczepień #SzczepimySięzKGW objął premier Mateusz Morawiecki. Program odbywa się przy współpracy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Więcej szczegółów na temat akcji #SzczepimySięzKGW: www.gov.pl/szczepimysie/kgw.

Materiały

Regulamin Konkursu na Najładniejsze Zdjęcie #SzczepimySię z KGW
Regulamin​_Konkursu​_SzczepimysięzKGW.pdf 0.15MB
Załącznik nr 1 do Regulaminu
ZAŁĄCZNIK​_NR​_1​_KONKURS​_NajładniejszeZdjęcie​_#SzczepimysiezKGW.pdf 0.10MB
Załącznik nr 2 do Regulaminu
ZAŁĄCZNIK​_NR​_2​_KONKURS​_NajładniejszeZdjęcie​_#SzczepimysięzKGW.pdf 0.09MB