W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Aplikacja Kwarantanna domowa

19.03.2020

Regulamin i polityka prywatności (Terms and Conditions, Privacy Policy)

Kwarantanna domowa – to aplikacja, która ułatwia i usprawnia przeprowadzenie obowiązkowej kwarantanny w warunkach domowych. Program umożliwia potwierdzenie miejsca odbywania kwarantanny, podstawową ocenę stanu zdrowia (nie jest to porada medyczna) oraz modyfikację podstawowych danych. Ułatwia też kontakt z pracownikiem socjalnym lub z psychologiem.

Korzystając z aplikacji wspierasz służby oraz instytucje powołane do niesienia pomocy w sytuacji zagrożenia epidemicznego, odciążając je od ścisłego monitorowania realizacji kwarantanny.

 app store       sklep play       sklep App Gallery

Jak aktywować aplikację?

Pobierz aplikację Kwarantanna domowa z App StoreGoogle Play lub AppGallery. Po jej zainstalowaniu Zarejestruj się za pomocą numeru telefonu. Twoje konto zostanie zweryfikowane po wprowadzeniu kodu, który otrzymasz w wiadomości SMS.

Czy aplikacja jest obowiązkowa?

Instalacja oraz używanie Aplikacji jest ustawowym obowiązkiem osób, które zobowiązane są do poddania się kwarantannie w związku z podejrzeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Więcej informacji w regulaminie aplikacji.

Czy połączenie z numeru 22 257 10 10 pochodzi z aplikacji Kwarantanna domowa?

Tak, aplikacja Kwarantanna domowa może przekazywać komunikaty wykonując połączenia telefoniczne (tzw. połączenia przychodzące) z numeru 22 257 10 10. Odebranie połączenia i odsłuchanie komunikatu jest bezpłatne. Smodzielne oddzwonienie lub samodzielne wybranie numeru może być płatne (połączenie z numerem stacjonarnym, zgodnie z cennikiem Twojego operatora).

Jak złożyć oświadczenie?

Polecamy złożenie oświadczenia policji. W tym celu wypełnij formularz z sekcji "Materiały" i skontaktuj się ze swoim dzielnicowym.

Materiały

Oświadczenie PL
Oświadczenie​_PL.pdf 0.40MB
Pytania i odpowiedzi
Pytania​_i​_odpowiedzi.pdf 0.55MB
Instrukcja - jak złożyć oświadczenie
Instrukcja​_-​_Jak​_złożyć​_oświadczenie.pdf 3.10MB
Oświadczenie Declaration ENG
Oświadczenie​_Declaration​_ENG.pdf 0.39MB
Regulamin aplikacji Kwarantanna domowa
Polityka Prywatności aplikacji Kwarantanna domowa

Wideo

Infolinia

tel. +48 22 165 57 44

Koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora.