W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kolportaż ulotek informacyjnych na temat profilaktyki oraz szczepień przeciwko COVID-19

22.03.2021

Zdjęcie przedstawia druha OSP w ubraniu koszarowym stojącego przed bramą prywatnej posesji podczas kolportażu ulotek informacyjnych na temat profilaktyki oraz szczepień przeciwko COVID-19

W dniach 16 – 21druhowie ochotniczych straży pożarnych rozwozili na terenie powiatu będzińskiego ulotki propagujące wiedzę na temat profilaktyki oraz szczepień przeciw COVID-19. Materiały trafiły przede wszystkim  do mieszkańców nie korzystających z zasobów internetu, osób samotnych lub nie radzących sobie z informacją z innych źródeł. Na ulotkach znalazły się numery telefonów do gminnych koordynatorów szczepień oraz informacje o tym, jak zapisać się na szczepienie.

Przypominamy również, że w ramach Narodowego Programu Szczepień strażacy pomagają dotrzeć do punktów szczepień przeciw COVID-19 osobom, które nie mają możliwości dotarcia we własnym zakresie. Przedsięwzięcie prowadzone jest we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego.

Opracowanie: mł. asp. Jarosław Mroźla, KP PSP w Będzinie

Zdjęcia (3)