W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

POŻAR ALTANY NA OGRÓDKACH DZIAŁKOWYCH

30.04.2021

POŻAR ALTANY NA OGRÓDKACH DZIAŁKOWYCH

30.04 br. o godzinie 14:03 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Czarnkowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze altany na terenie ogródków działkowych „Słonecznik” w Trzciance. Do zdarzenia niezwłocznie zadysponowane zostały zastępu z JRG PSP Trzcianka. Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia zastano altanę całkowicie objętą pożarem, właściciel altany opuścił budynek o własnych siłach przed przybyciem strażaków. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanemu oraz podaniu dwóch prądów wody w natarciu na palący się budynek.
W trakcie działań na miejsce przybył ZRM, który zabrał poszkodowanego właściciela do szpitala w Trzciance. Końcowym etapem działań było częściowe rozebranie konstrukcji dachowej celem dogaszenia zarzewi ognia.

 

Opracowanie: asp. sztab. Damian Majewski
Zdjęcia: JRG Trzcianka

Zdjęcia (5)