W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

"Uroczysta zbiórka" z okazji pożegnania odchodzącego na zaopatrzenie emerytalne st. asp. Mirosława Czutko

30.09.2021

wręczenie pamiątkowej statuetki

30 września 2021r. w świetlicy szkoleniowej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim odbyła się „uroczysta zbiórka” z okazji pożegnania odchodzącego na zaopatrzenie emerytalne – st. asp. Mirosława Czutko.

Pan st. asp. Mirosław Czutko służbę w Straży Pożarnej rozpoczął w 1997 roku na stanowisku stażysty w Komendzie Rejonowej PSP w Szczecinie.

Podczas przeszło 23 letniej służby w szeregach Państwowej Straży Pożarnej st. asp. Mirosław Czutko był doceniony przez przełożonych. W trakcie służby został między innymi wyróżniony:

  • Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę,
  • Brązową Odznaką „Zasłużony Dla Ochrony Przeciwpożarowej”
  • Brązowym i Srebrnym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa.

Po 33 latach pracy, po przeszło 23 latach przygody z pożarnictwem w szeregach Państwowej Straży Pożarnej Dyżurny Operacyjny st. asp. Mirosław Czutko z dniem 30 września 2021 r. pożegnał się ze służbą i przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.

Panie Aspirancie dziękujemy Ci za wieloletnią służbę w naszych szeregach oraz życzymy wszelkiej pomyślności.

 

Opracowanie:  str. mgr inż. Aneta Kiśleńczuk

Zdjęcia: inspektor mgr Dominika Dębowska

Materiały

tekst pożegnanie M. Czutko
tekst-pożegnanie​_M​_Czutko.docx 0.01MB

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}