W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek pod Nielubią

12.02.2021

Wypadek pod Nielubią.

Po godzinie 9:00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Głogowie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym przed miejscowością Nielubia.
Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastępów ratowniczych okazało się, że samochód osobowy wypadł z drogi uderzając o przydrożne drzewo.
Poszkodowana została jedna osoba, która nie była w stanie samodzielnie wyjść z pojazdu. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji
osoby poszkodowanej i przekazaniu zespołowi ratownictwa medycznego obecnemu na miejscu zdarzenia. W działaniach brały udział trzy zastępy PSP i jeden zastęp OSP, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Po około godzinie działania zostały zakończone, miejsce zdarzenia zostało przekazane policji.

Zdjęcia (2)