W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zdarzenie drogowe w Krzekotowie

27.04.2021

W dniu 27.04.2021 r dyżurny Stanowska Skierowania Komendanta Powiatowego PSP w Głogowie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym w okolicy miejscowości Krzekotów.

Wypadek Krzekotów

Na miejsce został skierowany dwa zastępy JRG Głogów (GBA 2,25/24, SLRR) oraz OSP Serby. Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, zdarzenie drogowe z udziałem ciągnika rolniczego z pojazdem osobowym. Na miejscu zdarzenia obecny był już partol policji, który prowadził swoje czynności wyjaśniające. Osoby uczestniczące w zdarzeniu nie wymagały udzielenia kwalifikowanej pomocy przedmedycznej. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Zdarzenie miało miejsce na terenie woj. lubuskiego – po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastępu JRG Wschowa i przekazaniu miejsca zdarzenia zastępy JRG Głogów oraz OSP Serby zakończyły działania.

Zdjęcia (2)