W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Transmisja online – konsultacje społeczne projektu Ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej w woj. kujawsko - pomorskim z udziałem Komendanta Głównego PSP

21.05.2021


Infografika zawierająca na złotym tle po lewej stronie kolorowy logotyp Państwowej Straży Pożarnej oraz w centralnej części napis koloru czerwonego o treści "Transmisja z konsultacji społecznych z udziałem Komendanta Głównego PSP dotyczących projektu Ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej"

W piątek, 21 maja 2021 r. o godz. 16.30 w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Przysiersku (pow. świecki, woj. kujawsko-pomorskie) odbędą się konsultacje społeczne projektu Ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej, w których udział weźmie Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Andrzej Bartkowiak.

Przebieg konsultacji dostępny będzie w transmisji online na żywo pod adresem: https://youtu.be/2iCNwJwDdL8

Wideo