W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konsultacje Społeczne Projektu Ustawy o OSP

21.05.2021

W piątek 21 maja 2021 roku Sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Goleniowie odbyło się spotkanie konsultacyjne dla zainteresowanych projektem ustawy.

Konsultacje w powiecie goleniowskim w sprawie projektu ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej

Spotkanie rozpoczął Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie st.  bryg. Marek Popławski witając zebranych gości.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego PSP omówił dotychczasowe działania Państwowej Straży Pożarnej  w zakresie przeprowadzania konsultacji projektu ustawy o OSP oraz propozycje, które na etapie dotychczasowych konsultacji społecznych zgłaszały środowiska poszczególnych OSP, jako uwagi do projektu ustawy.

W konsultacjach uczectniczyli Komendanci Miejscy i Powiatowi oraz przedstawiciele druhów OSP z powiatów: Szczecińskiego, Kamieńskiego, Gryfickiego, Świnoujskiego, Polickiego oraz Goleniowskiego

Po przedstawieniu kształtu projektu ustawy o OSP z dnia 26 kwietnia 2021 roku  nastąpiła dyskusja, w wyniku której strona OSP złożyła uwagi i wnioski do przedmiotowego projektu ustawy. Spostrzeżenia zebrane podczas spotkania zostaną przesłane do Komendy Wojewódzkiej PSP w Szczecinie.

 

Opracował: mł. asp. Jacek Dąbek
Zdjęcia: KP PSP w Goleniowie

Zdjęcia (8)