W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Nocne zderzenie busa dostawczego z drzewem

30.03.2021

W dniu 30 marca 2021 r. do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Goleniowie wpłynęło zgłoszenie o uderzeniu busa dostawczego w drzewo w okolicach miejscowości Kąty na drodze wojewódzkiej nr 111.

Na zdjęciu biały bus dostawczy po uderzenie w przy drożne drzewo. Jest noc, występuje oświetlenie sztuczne z pojazdów ratowniczych oraz przenośnych najaśnic.

➡️ Busem podróżował trzy osoby (obywatele Białorusi), pasażerowie opuścili pojazd o własnych siłach, kierowca natomiast na skutek zdarzenia został zakleszczony w pojeździe.

➡️ Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wykonaniu dostępu do uwięzionego kierowcy przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Poszkodowany z połamanymi kończynami dolnymi po wydobyciu został przekazany przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego 🚑

➡️Na miejsce zdarzenia skierowano trzy zastępy Straży Pożarnej.

JRG Goleniów 🚒

OSP Krępsko🚒

OSP Stepnica🚒

 

Opracowanie: ogn. Dariusz Schacht

Zdjęcia: KP PSP Goleniów

Zdjęcia (5)