W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zderzenie trzech pojazdów

18.04.2021

W dniu 18 kwietnia 2021 r. o godzinie 18:53 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Goleniowie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu trzech pojazdów w okolicach miejscowości Sąpolnica, na drodze wojewódzkiej nr 106.

Na zdjęciu widoczny rozbity samochód osobowy marki Mercedes koloru szarego. Ratownicy wydobywają z niego poszkodowanego, który uprzednio został wycięty z pojazdu przy pomocy leżących z prawej strony narzędzi hydraulicznych.

➡️ Na miejscu zdarzenia zastano trzy samochody osobowe, którymi podróżowały cztery osoby, jedna z nich była zakleszczona w pojeździe więc do jej uwolnienia użyto narzędzi hydraulicznych.

➡️ W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby, wszystkie zostały zabrane przez przybyłe na miejsce Zespoły Ratownictwa Medycznego 🚑🚑🚁

➡️Na miejsce zdarzenia skierowano cztery zastępy Straży Pożarnej

PJRG Nowogard 🚒

OSP Maszewo 🚒

OSP Dębice 🚒

OSP Ostrzyca 🚒

ZRM 🚑🚑🚑

LPR 🚁

Policja 🚓🚓

 

 

Opracowanie: ogn. Dariusz Schacht

Zdjęcia: KP PSP Goleniów

Zdjęcia (3)