W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konsultacje społeczne ustawy OSP w powiecie leskim

17.05.2021

Zdjęcie zrobione w sali szkoleniowej. Przy stołach siedzą mężczyźni. Część z nich ubrana jest w mundury osp. Na ekranie widać stronę prezentacji z napisem: projekt ustawy o ochotniczej straży pożarnej

17 maja 2021 roku w budynku Urzędu Gminy Olszanica oraz Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Polańczyku odbyły się spotkania, na których konsultowany był projekt ustawy o OSP.
W spotkaniach udział wzięli druhowie z jednostek OSP z terenu gminy Olszanica, Solina, Lesko, Baligród i Cisna. W konsultacjach uczestniczył komendant powiatowy PSP w Lesku st. bryg. Jacek Dydek wraz z zastępcą mł. bryg. Robertem Wojciechowskim.

Podczas spotkania przedstawione zostały główne założenia projektu ustawy o OSP. Obecni na spotkaniach druhowie OSP mieli możliwość wniesienia uwag do projektowanej ustawy, jak również wyjaśnienia wątpliwości.

Opracowanie: mł. bryg. Jedynak Robert, KP PSP w Lesku
Zdjęcia: archiwum PSP