W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kontynuacja szkolenia podstawowego strażaków ratowników OSP

Obraz ukazujący czarny napis szkolenie na białym tle wypośrodkowany.

W związku z wprowadzeniem odstępstwa od ,,Zasad organizacji szkoleń członków ochotniczych straży pożarnych biorących bezpośredni udział w działaniach ratowniczych”,

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lesku informuje, że w dniu 25.01.2021 r., o godz. 1300 w siedzibie tut. komendy odbędzie się spotkanie organizacyjne na którym umówione zostaną zasady udziału w części praktycznej szkolenia podstawowego strażaków ratowników OSP.

Ww. spotkanie zorganizowane zostanie z zachowaniem bezwzględnego reżimu sanitarnego, dostosowane do ogólnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa i związanych z tym ograniczeń wynikających ze stosownych przepisów.

W związku z powyższym uczestnicy zobowiązani zostaną do zasłaniania ust i nosa /maseczki ochronne zapewniają we własnym zakresie.

Przedstawiciele jednostek ochotniczych straży pożarnych zainteresowani kontynuacją szkolenia w przedmiotowej formie, proszeni są o udział w ww. spotkaniu, szczegółowych informacji na powyższy temat udziela d-ca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, mł. bryg. Robert Jedynak, tel. 662 572 743.

Materiały

sposób realizacji szkoleń dla członków ochotniczych straży pożarnych w okresie pandemii COVID-19
BS-I-07731-220.pdf 0.37MB