W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Podpisanie umów WFOŚiGW

Zdjęcie zrobione na tle budynku starostwa powiatowego w Lesku. Zdjęcie ukazujące grupę ludzi ustawionych w dwuszeregu na schodach przed wejściem do budynku starostwa. W dolnym rzędzie od lewej starosta powiatu leskiego. Obok prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie. Po jego lewej stronie stoi zastępca komendanta powiatowego państwowej straży pożarnej w Lesku młodszy brygadier Robert Wojciechowski. Pozostałe sześć osób będących na zdjęciu to przedstawiciele jednostek ochotniczych straży pożarnych z powiatu leskiego ubranych w mundury galowe.

W dniu 25 września 2020 r. w budynku Starostwa Powiatowego w Lesku odbyło się spotkanie podczas którego 7 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu leskiego podpisało umowy na dofinansowanie zakupu sprzętu oraz wyposażenia. Środki na dofinansowanie zakupu sprzętu oraz wyposażenia dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych pochodzą z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

W spotkaniu uczestniczyli: prezes WFOŚiGW w Rzeszowie Adam Skiba, starosta Leski Andrzej Olesiuk, zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Lesku mł. bryg. Robert Wojciechowski, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Lesku Mariusz Kaliniewicz oraz przedstawiciele jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.