Powrót

Liczba interwencji: 9 - 15 Luty 2026

16.02.2026

W dniach 9 - 15 lutego 2026 roku na terenie powiatu łosickiego miały miejsce 3 pożary, 11 miejscowych zagrożeń i 0 alarmów fałszywych.

Czerwona grafika prezentująca statystyki interwencji Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łosicach od dziewiątego lutego do piętnastego lutego dwa tysiące dwudziestego szóstego roku. Od lewej strony widoczne są napisy: "Liczba interwencji", obok trzy "Pożary", jedenaście "Miejscowych zagrożeń" i zero "Alarmów fałszywych". W prawym górnym rogu znajduje się logo Państwowej Straży Pożarnej. W lewym dolnym rogu podany jest przedział czasowy, zaś w prawym dolnym rogu rok.

Łącznie funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łosicach, we współpracy z druhami Ochotniczych Straży Pożarnych, na terenie powiatu interweniowali 14 razy. Apelujemy o rozwagę, odpowiedzialność oraz zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa.


Od początku 2026 roku na terenie powiatu łosickiego miało miejsce 55 zdarzeń, w tym:

  • 16 pożarów;
  • 34 miejscowe zagrożenia;
  • 5 alarmów fałszywych.

Od początku 2026 roku na terenie obszaru chronionego poza terenem administracyjnym miały miejsce 4 zdarzenia, w tym:

  • 0 pożarów;
  • 4 miejscowe zagrożenia;
  • 0 alarmów fałszywych.

Opracowanie: Wydział Operacyjny Komendy Powiatowej PSP w Łosicach

{"register":{"columns":[]}}