W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Sukces łosickich strażaków

13.09.2021

13 września w Sali Sportowej Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce odbyły się eliminacje strefowe do Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej. Pierwsze miejsce gwarantujące awans zdobyła drużyna z Komendy Powiatowej PSP w Łosicach.

Zawodnicy drużyny KP PSP Łosice

Rozgrywki toczyły się systemem "każdy z każdym". Mecze były wyrównane, a walka między drużynami zacięta do ostatniego spotkania. W turnieju wzięło udział 41 zawodników z 5 drużyn. Końcowa klasyfikacja zawodów przedstawia się następująco:

1. KP PSP w Łosicach

2. KW PSP w Warszawie

3. KP PSP w Piasecznie

4. KP PSP w Wołominie

5. KP PSP w Grodzisku Mazowieckim

W turnieju nie wzięła udziału drużyna z KP PSP Węgrów.

Oprócz sukcesu drużynowego strażaków z Łosic sędziowie oraz kierownicy drużyn zdecydowali o wręczeniu wyróżnień indywidualnych dla dwóch zawodników z Łosic za:
Najlepszego bramkarza zawodów: Bartłomiej Radziwonka

Najlepszego piłkarza zawodów: Przemysław Radziwonka

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej, do których zakwalifikowała się drużyna z Łosic odbędą się 16 września 2021 roku w Pruszkowie.

Zdjęcia (3)