W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Akcja informacyjna lubaczowskich strażaków na temat profilaktyki oraz szczepień przeciwko COVID-19

22.03.2021

Zdjęcie przedstawia druha Ochotniczej Straży Pożarnej, który wkłada ulotkę do skrzynki pocztowej. W tle dom jednorodzinny.

Strażacy z komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie przekazali samorządom gminnym i jednostkom ochotniczych straży pożarnych ulotki informacyjne na temat profilaktyki oraz szczepień przeciwko COVID-19. Wcześniej strażacy wpisali do każdej z ulotek numery telefonów do gminnych koordynatorów szczepień.

Ulotki zostały rozwiezione przez druhny i druhów ochotniczych straży pożarnych do mieszkańców powiatu lubaczowskiego.

W dalszym ciągu w ramach Narodowego Programu Szczepień, strażacy pomagają dotrzeć do punktów szczepień przeciw COVID-19 osobom, które nie mają możliwości dotarcia we własnym zakresie. Działania te prowadzone są wspólnie z jednostkami samorządu terytorialnego. Od początku akcji lubaczowscy strażacy dowieźli do szczepienia 31 osób.

Opracował: st. kpt. Wojciech Wus, KP PSP Lubaczów
Zdjęcia: archiwum OSP Narol, OSP Cieszanów, KP PSP Lubaczów

Zdjęcia (6)