W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Strażacy rozpoczęli kolportaż ulotek informacyjnych na temat profilaktyki oraz szczepień przeciwko COVID-19

18.03.2021

Dwóch strażaków OSP roznosi ulotki mieszkańcom.

Od 16 marca 2021 roku Druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego z powiatu makowskiego rozpoczęli dystrybucję 15 tysięcy ulotek propagujących wiedzę na temat profilaktyki oraz szczepień przeciw COVID-19 skierowaną do mieszkańców małych miejscowości i wsi.

Wcześniej strażacy PSP  spersonalizowali ulotki wpisując do każdej z nich numery telefonów do gminnych koordynatorów szczepień.

Materiały mają przede wszystkim trafić do mieszkańców wykluczonych cyfrowo, którzy nie korzystają z internetu, często są samotni lub nie radzą sobie z informacją z innych źródeł. Chcemy z tymi ulotkami dotrzeć do każdego seniora. W ulotkach znalazły się m.in. informacje o tym, jak zapisać się na szczepienie przeciwko COVID-19.

 

 

Zdjęcia (5)