W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dwa zdarzenia komunikacyjne na drogach powiatu monieckiego.

07.06.2021

Dwa zdarzenia komunikacyjne na drogach powiatu monieckiego.

Do dwóch zdarzeń doszło w ostatni weekend na drogach powiatu monieckiego.

W dniu 4 czerwca 2021 r. o godzinie 19.41 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Mońkach wpłynęło zgłoszenie o wypadku dwóch samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej w Goniądzu. Po przybyciu zastępów na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej Nr 670 i ulicy Mickiewicza w Goniądzu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowało łącznie osiem osób. Obydwa pojazdy znajdowały się na jezdni, jeden z nich był przewrócony na boku. Wszystkim uczestnikom zdarzenia udało się opuścić pojazdy przed przybyciem służb. Jedna z podróżujących kobieta doznała obrażeń prawego ramienia. Poszkodowanej udzielono pomocy medycznej, a następnie przekazano ją pod opiekę lekarza Pogotowia Ratunkowego. W działaniach udział brało JRG Mońki oraz OSP Goniądz.

Do drugiego zdarzenia doszło 5 czerwca 2021 r. około godziny 17.35 na drodze wojewódzkiej Nr 671 w okolicach miejscowości Zygmunty. Po przybyciu  na miejsce zdarzenia zastępów JOP stwierdzono, że doszło do wypadnięcia z drogi samochodu osobowego, pojazd leżał na dachu w rowie. Na miejscu obecna była Policja oraz ZRM. Samochodem podróżowały dwie osoby. Osoby poszkodowane znajdowały się poza pojazdem pod opieka ratowników medycznych. Podczas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo jednym pasem. W działaniach udział brało 3 zastępy ratowniczo-gaśnicze z JRG Monki, OSP Krypno oraz OSP Góra.

 

Opracowanie: mł. bryg. Marcin Bielakowicz, KP PSP w Mońkach.
Zdjęcia: KP PSP w Mońkach

Zdjęcia (2)