W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Powiatowe obchody Dnia Strażaka w KP PSP w Mońkach.

20.05.2021

Powiatowe obchody Dnia Strażaka 2021 r. w KP PSP w Mońkach

19 maja 2021 roku na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mońkach odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka 2021 r. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa obchody miały symboliczny charakter i odbyły się z zachowaniem reżimu sanitarnego. W uroczystościach wzięli udział Zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego st. bryg. Andrzej Sobolewski, Wicestarosta Moniecki Pani Joanna Kitlas, burmistrzowie i wójtowie z terenu powiatu oraz funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej PSP w Mońkach.
W słowach skierowanych do zebranych Zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego st. bryg. Andrzej Sobolewski oraz Komendant Powiatowy PSP w Mońkach bryg. Dariusz Koc podziękował strażakom PSP, druhom OSP oraz pracownikom cywilnym za cały rok służby. Pogratulował wszystkim awansowanym i odznaczonym funkcjonariuszom oraz złożył życzenia z okazji Dnia Strażaka. Komendanci skierowali również podziękowania do władz samorządowych z powiatu monieckiego za współpracę na rzecz ochrony przeciwpożarowej. Podczas uroczystego apelu funkcjonariuszom z okazji ich święta zostały przyznane odznaczenia, wyróżnienia oraz awanse na wyższe stopnie służbowe.

Opracowanie: mł. bryg. Marcin Bielakowicz, KP PSP w Mońkach.
Zdjęcia: Maciej Andraka, MOK.

Zdjęcia (7)