W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Spotkanie w sprawie konsultacji projektu ustawy o OSP

19.05.2021

Konsultacje społeczne projektu ustawy o OSP

W dniu 19.05.2021 r. na sali wiejskiej w miejscowości Szydłowice odbyło się spotkanie w ramach konsultacji społecznych projektu ustawy o OSP. W spotkaniu udział wizieli: Z-ca Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Opolu st. bryg. mgr inż. Arkadiusz Kuśmierski,  Komendant Powiatowy PSP w Brzegu bryg. mgr Dariusz Gieroń,  Komendant Powiatowy PSP w Namysłowie st. kpt. mgr inż Tadeusz Kmieć, przedstawiciele ZOSP RP, urzedów gmin z terenu powiatu brzeskiego jak również powiatu namysłowskiego,  strażacy KP PSP w Brzegu i Namysłowie.

Podczas spotkania jego uczestnicy przedstawili swoje uwagi w zakresie projektu ustawy o OSP.  Wszystkie spostrzeżenia zostały zapisane i zostaną przekazane za pośrednictwem Komendy Wojewódzkiej PSP w Opolu do Komendy Głównej PSP. 

 

Opracował. st. kpt. Piotr Brach