W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka w Nidzicy

17.05.2021

17.05.2021 o godz. 12:00 na placu Komendy Powiatowej PSP w Nidzicy odbyły się Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka. W uroczystości udział wzięli: Pan Artur Chojecki - Wojewoda Warmińsko-Mazurski, nadbryg. Tomasz Komoszyński - Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki PSP, władze samorządowe powiatu nidzickiego na czele ze Starostą Panem Marcinem Palińskim, funkcjonariusze z zaproszonych komend, szefowie służb i instytucji współpracujących, przedstawiciele struktur ZOSPRP i inni goście.

Alt=""

Podczas uroczystości wyróżnieni zostali funkcjonariusze z komend powiatowych i miejskich PSP w Nidzicy, Szczytnie, Działdowie, Nowym Mieście Lubawskim, Iławie i Elblągu. 
Wręczone zostały Krzyże Zasługi, Medale za Długoletnią Służbę, Odznaki Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej oraz awanse na wyższe stopnie służbowe w  korpusie oficerskim, aspiranckim i podoficerskim.
Podczas apelu Komendant Powiatowy PSP w Nidzicy, st.bryg.Krzysztof Mierzejewski złożył podziękowania za wsparcie w realizacji podejmowanych przedsięwzięć związanych z poprawą wyposażenia, wizerunku komendy, obiektów i terenu oraz umożliwienie wykonania remontu placu wewnętrznego.

Zdjęcia (20)