W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Strażacy rozpoczęli kolportaż ulotek informacyjnych na temat profilaktyki oraz szczepień przeciwko COVID-19

Dystrybucja ulotek

Od 18 marca 2021 r. druhowie z OSP we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego z powiatu pułtuskiego w ramach Narodowego Programu Szczepień, rozpoczęli kolportaż ulotek propagujących szczepienia przeciwko COVID-19.

Materiały mają przede wszystkim trafić do mieszkańców wykluczonych cyfrowo, którzy nie korzystają z zasobów internetu, często są samotni lub nie radzą sobie z informacją z innych źródeł. Na ulotkach znalazły się m.in. informacje o tym, jak zapisać się na szczepienie.

Warto zaznaczyć, że Narodowy Program Szczepień służy zaplanowaniu działań, które mają zagwarantować przeprowadzenie bezpiecznych i skutecznych szczepień wśród obywateli Polski. Obejmuje nie tylko zakup odpowiedniej liczby szczepionek, ich dystrybucję, ale także monitoring przebiegu i efektywności szczepienia oraz bezpieczeństwo Polaków.

 

 

 

Opracowanie: KP PSP Pułtusk

Materiały

Ulotka #SZCZEPIMYSIE
Ulotka.pdf 4.41MB

Zdjęcia (7)