W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku – mł. bryg. mgr inż. Artur Bartosik

Zastępca Komendanta Powiatowego

Pracę w Komendzie Powiatowej PSP w Radomsku mł. bryg. mgr inż. Artur Bartosik rozpoczął w lipcu 2005 roku jako absolwent Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie (2003-2005), gdzie zdobył tytuł technika pożarnictwa. W trakcie służby w radomszczańskiej Komendzie, kontynuował naukę na niestacjonarnych studiach I i II stopnia na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego Szkoły Głównej Szkoły Pożarniczej w Warszawie (2007-2013).

Dotychczas pełnił służbę na różnych stanowiskach służbowych, począwszy od Starszego Ratownika, poprzez m.in. Inspektora, Kierownika Sekcji Kontrolno - Rozpoznawczej, do Dowódcy Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Radomsku.

W trakcie służby podnosił kwalifikacje na kursach i sympozjach, m.in. poświęconych taktyce gaszenia zbiorników z cieczami palnymi („BAZA 2016”), dotyczących profilaktyki pożarowej (projektowanie i konserwacji systemów sygnalizacji pożarów i systemów wentylacji pożarowej), a także z zakresu ochrony przeciwwybuchowej w przemyśle. 

Podczas  dotychczasowej służby odznaczony m.in.: Brązową odznaką "Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej", Srebrnym Medalem „Za zasługi dla pożarnictwa” oraz Dyplomem Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.  

{"register":{"columns":[]}}