W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Akcja dystrybucji środków ochronnych

31.08.2020

dwa samochody pozarnicze zaparkowane przed budynkiem szkoły. dwóch strażaków wchodząc po schodach wnosi do szkoły sprzęt ochrony osobistej w pudełkach.

Akcja dystrybucji środków ochronnych dla szkół

Strażacy Komendy Powiatowej PSP w Ropczycach realizując polecenie Komendanta Głównego PSP w dniu 28.08.2020 odebrali transport środków ochrony indywidualnej z przeznaczeniem dla szkól podstawowych i średnich działających na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Środki zostały dostarczone z Agencji Rezerw Materiałowych przez żołnierzy 10 Brygady Logistycznej z Opola w ilości 1434 szt. pojemników 5 l płynu do dezynfekcji oraz 30650 szt. maseczek. Po rozładunku środki zostały rozdzielone przez tutejszych strażaków na poszczególne szkoły według wykazów sporządzonych i dostarczonych przez jednostki samorządowe z terenu powiatu. Wspólnie z przedstawicielami samorządów rozdzielone środki zostały dostarczone przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego do wszystkich szkół i ośrodków oświatowych z tereny naszego powiatu, które złożyły zapotrzebowanie.

Zdjęcia (1)