W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Powiatowe obchody Dnia Strażaka 2021

04.05.2021

Przed frontem szyku zbórki Komendant Powiatowy składa gratulacje trzem awansowanym podoficerom. Wszyscy w mundurach galowych . W tle zbiórka strażaków.

W dniu 4 maja 2021r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ropczycach  odbyła się uroczysta zbiórka z okazji obchodów Dnia Strażaka. Strażackie święto rozpoczęto mszą św. w intencji strażaków i ich rodzin, emerytów pożarnictwa i tych, którzy odeszli na wieczną służbę. Mszę św. w kościele pod wezwaniem św. Barbary w Ropczycach celebrował Kapelan Powiatowy Strażaków ks. Leopold Kordas. Podczas uroczystej zbiórki Komendant Powiatowy PSP w Ropczycach st. bryg. Witold Wiercioch złożył funkcjonariuszom i pracownikom podziękowania za zaangażowanie w realizację zadań służbowych oraz gratulacje nominowanym na wyższe stopnie służbowe. Z dniem 4 maja 2021r. wyższe stopnie służbowe otrzymało:  3 oficerów, 1 aspirant, 2 podoficerów i 2 szeregowych funkcjonariuszy tut. komendy. W czasie uroczystej zbiórki ślubowanie złożył str. Natan Jarosz.

Zdjęcia (5)