W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pożar Placówki opiekuńczo-wychowawczej dla młodzieży w Łoniowie

23.02.2025

Pożar Placówki opiekuńczo-wychowawczej dla młodzieży w Łoniowie

23 lutego 2025 roku do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sandomierzu wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Łoniów. Do zdarzenia zadysponowano strażaków z JRG Sandomierz oraz OSP Łoniów i OSP Świniary. Po dojeździe zastępów straży pożarnej na miejsce zdarzenia i przeprowadzonym rozpoznaniu stwierdzono że pożarem objęte jest  jedno z pomieszczeń mieszkalnych. Wszystkie osoby bezpiecznie ewakuowały się z budynku przed przybyciem jednostek straży pożarnej. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzania, ugaszeniu pomieszczenia za pomocą jednego prądu wody.

 

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sandomierzu ponawia APEL o zakup czajek tlenku węgla lub dymu i przypomina o ogólnopolskiej kampanii czujka na straży twojego bezpieczeństwa. 

 

Opracowanie asp. Łukasz Kot
Zdjęcia: Archiwum KP PSP Sandomierz

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}