W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Rusinowo gm. Postomino- wypadek drogowy

25.04.2021

Rusinowo gm. Postomino- wypadek drogowy

W dniu 25 kwietnia 2021 r. o godzinie 19:20 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sławnie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Rusinowo gmina Postomino.

Z chwilą przybycia na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów stwierdzono wypadek samochodu osobowego po dachowaniu marki Skoda Octavia. Pojazd znajdował się poza pasem ruchu drogowego, który z niewiadomych przyczyn zjechał na pobocze drogi uderzając w skarpę. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Pojazdem podróżowały dwie osoby mężczyzna i kobieta. Poszkodowani po przebadaniu przez  Zespół Ratownictwa Medycznego z ogólnymi obrażeniami zostali przetransportowani przez ZRM do szpitala.

W działaniach udział brały 2 zastępy  Państwowej Straży Pożarnej z Posterunku PSP Darłowo, zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Rusinowa,  Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja, która ustala przyczynę powstania zdarzenia.

Opracował: kpt. Damian Tomczyk

Zdjęcia: KP PSP Sławno

Zdjęcia (6)