W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Warszkowo ul. Kolonia gm. Sławno –pożar kotłowni

13.04.2021

Warszkowo ul. Kolonia gm. Sławno –pożar kotłowni

13 kwietnia 2021r., o godzinie 09:56 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sławnie otrzymał zgłoszenie o pożarze kotłowni w miejscowości Warszkowo gmina Sławno. Do zdarzenia zadysponowano zastępy Państwowej Straży Pożarnej.

Z chwilą przybycia na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej stwierdzono wydobywający się dym z budynku w którym znajdowała się kotłownia. Zabezpieczono miejsce zdarzenia. Strażacy w aparatach ochrony układu oddechowego podali prądy wody w natarciu na palące się  elementy konstrukcyjne budynku czym pożar został ugaszony. Spaleniu uległa część elementów konstrukcyji drewnianej oraz instalacja C.O. kotłowni. Właściciel oszacował straty na ok. 15tyś. zł.

W działaniach brały udział 2 zastępy Państwowej Straży Pożarnej z JRG Sławno, oraz Policja, która wyjaśnia przyczynę powstania zdarzenia.

Opracował: kpt. Damian Tomczyk

Zdjęcia: KP PSP Sławno

 

Zdjęcia (5)