W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zakrzewo gm. Darłowo- wypadek drogowy

06.04.2021

Zakrzewo gm. Darłowo- wypadek drogowy

W dniu 06 kwietnia 2021 r. o godzinie 22:23 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sławnie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Zakrzewo gmina Darłowo.

Z chwilą przybycia na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów stwierdzono wypadek samochodu osobowego marki Seat Toledo, który uderzył w przydrożne drzewo. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Pojazdem podróżowała jedna osoba mężczyzna, któremu została udzielona kwalifikowana pierwsza pomoc, następnie poszkodowany został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Po przebadaniu poszkodowany z ogólnymi obrażeniami został przetransportowany przez ZRM do szpitala.

W działaniach udział brały 2 zastępy  Państwowej Straży Pożarnej z Posterunku PSP Darłowo, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja, która ustala przyczynę powstania zdarzenia.

Opracował: kpt. Damian Tomczyk

Zdjęcia: KP PSP Sławno

Zdjęcia (5)