Powrót

st. str. Dawidowicz Marta po raz kolejny zajęła 1 miejsce w kategorii Kobiety Open broniąc tytułu Mistrzyni Polski.

29.08.2021

1 miejsce w kategorii Kobiety Open

29 Sierpnia 2021 roku na terenie Gminy Miękina w ramach IX Wyścigu Kolarskiego Korona Kocich Gór - Memoriał im. Kornela Morawieckiego, przeprowadzone zostały również, Mistrzostwa Polski Policji oraz Mistrzostwa Polski Strażaków. Kolarski wyścig w 5 kategoriach wiekowych dla mężczyzn oraz kobiet przeprowadzono na dystansie 50 kilometrów. W kategorii Kobiety Open zwyciężyła st.str. Marta Dawidowicz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej ze Strzelina, broniąc tytułu Mistrzyni Polski z 2020 roku. W dekoracji Strażaków uczestniczył Senator Pan Marek Komorowski, który jako członek Senackiej Komisji Strażackiej wręczał zwycięzcom poszczególnych kategorii pamiątkowe "Orły Senackie", natomiast Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu st. bryg. Piotr Grzyb wręczał pamiątkowe puchary.

Gratulujemy osiągniętego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów.