W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

#SzczepimySię - Świebodzińscy Strażacy wspomagają Narodowy Program Szczepień

12.02.2021

szczepimy_się_11.02.2021 - dowożenie seniorów do punktów szczepień

Strażacy PSP i OSP z terenu powiatu świebodzińskiego włączyli się do Narodowego Programu Szczepień i pomagają w realizacji szczepień przeciw COVID-19. Pomoc strażaków w akcji szczepień realizowane jest w dwóch zakresach, tj. dowożenie do punktów szczepień osób, które z różnych względów nie mogą tam dotrzeć samodzielnie - osób z ograniczoną mobilnością czy osób starszych oraz dystrybuowanie informacji o szczepieniach w formie czytelnych ulotek. Aby zapewnić właściwe bezpieczeństwo strażacy podczas wyżej wymienionych działań przestrzegają zasady reżimu sanitarnego.

W ramach ogólnopolskiej akcji szczepień przeciw COVID-19 w dniu 11 lutego 2021 r. świebodzińscy Strażacy pomogli dotrzeć do punktu szczepień jednej osobie, która nie mogła tam dojechać we własnym zakresie. 

Zdjęcia (3)