W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

st. bryg. mgr inż. Robert Nowakowski

Komendant Powiatowy PSP w Powiecie Warszawskim Zachodnim

Zdjęcie przedstawia popiersie st. bryg. Roberta Nowakowskiego Komendanta Powiatowego PSP ubranego w mundur wyjściowym na szarym tle.

Kierownictwo

kierownictwo

st. bryg. Robert Nowakowski pełni służbę w ochronie przeciwpożarowej od 1997r. Oficer o dużym doświadczeniu zawodowym ze stażem w podziale bojowym i stanowiskach kierowania zarówno w strukturach powiatowych jak i miejskich. 6 - letni staż w Wojewódzkim Stanowisku Koordynacji i Ratownictwa Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego to okres wzmożonej pracy podczas organizowania i koordynowania działań ratowniczych jako Oficer Operacyjny i Dyżurny Operacyjny na terenie województwa mazowieckiego.

st. bryg. Robert Nowakowski brał bezpośredni udział w takich wydarzeniach jak: Szczyt NATO w 2016r. oraz Zabezpieczenie Światowych Dni Młodzieży w Centrum Dowodzenia Policji w Legionowie. Na uwagę zasługuje gaszenie dużego pożaru zakładów produkcji wędlin Olewnik w Swierczynku k/Płocka oraz dysponowanie i koordynacja działań poszukiwawczych zmierzających do odnalezienia pilota wojskowego po upadku śmigłowca MIG w Mińsku Mazowieckim.

st. bryg. Robert Nowakowski jest absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej oraz studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej oraz Uniwersytecie Warszawskim. Jego zainteresowania związane są głównie z wykonywanym zawodem t.j. ochroną przeciwpożarową, prewencją społeczną, bezpieczeństwem pracy. W wolnych chwilach uprawia sporty drużynowe.

Odznaczony medalami za zasługi dla pożarnictwa, zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej oraz brązowym medalem za długoletnią służbę.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
09.04.2021 07:02 mł. asp. Tomasz Janowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
KP PSP w Powiecie Warszawskim Zachodnim
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
st. bryg. mgr inż. Robert Nowakowski 4.0 14.06.2021 09:53 mł. asp. Tomasz Janowski
bryg. mgr inż. Robert Nowakowski 3.0 14.06.2021 09:52 mł. asp. Tomasz Janowski
bryg. mgr inż. Robert Nowakowski 2.0 14.06.2021 09:49 mł. asp. Tomasz Janowski
bryg. mgr inż. Robert Nowakowski 1.0 09.04.2021 07:02 mł. asp. Tomasz Janowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}