W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Szkolenie podstawowe OSP - terminy na test w komorze dymowej

19.04.2021

Egzamin teoretyczny kursu podstawowego OSP

W dniu 17.04.2021 w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Powiecie Warszawskim odbył się pierwszy etap rozliczenia druhów ze zdobytej wiedzy podczas trwającego szkolenia podstawowego strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych. Szanowne koleżanki i koledzy napisali test z wiedzy teoretycznej, gdzie wiedzę zdobywali przy pomocy technik e-learningowych. Teraz dla tych co poradzili sobie z pierwszym etapem  rozpocznie się szkolenie praktyczne. Niebawem w szeregi wstąpi kolejna grupa wyszkolonych ratowników by nieść pomoc i służyć najlepiej jak potrafią. Wszystkim co zaliczyli egzamin gratulujemy i już w najbliższy weekend widzimy się na teście w komorze dymowej.

Nie obyło się bez przygód, ponieważ druhowie jadący na egzamin z gminy Łomianki najechali na wypadek na drodze krajowej nr 92.

Poniżej plik z rozdziałem na poszczególne OSP z terminem i godziną.

 

Prosimy o zabranie ze sobą aparatów oddechowych z maskami oraz ubrań specjalnych, rękawic i hełmów.

Prosimy również o zabranie obuwia sportowego na część wydolnościową.

Materiały

Rozdzielnik na komorę dymową
Podział​_na​_dni​_i​_godziny​_na​_test​_w​_komorze​_dymowej.xlsx 0.01MB

Zdjęcia (6)