W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Mianowanie na stanowisko D-cy JRG

01.04.2021

Uroczysta zmiana służby na placu JRG w Błoniu

W dniu 01.04.2021 na uroczystej zmianie służby, bryg. mgr inż. Robert Nowakowski Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Powiecie Warszawskim Zachodnim z siedzibą w Błoniu wręczył st. kpt. Kazimierzowi Jaworskiemu akt mianowania na stanowisko Dowódcy Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Błoniu.

 

W 2005 roku st. kpt. Jaworski rozpoczął naukę w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.

Od 1 sierpnia 2007 r. rozkazem Komendanta Głównego PSP został skierowany do pracy w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej nr 16 m. st. Warszawy, pełniąc kolejno funkcje dowódcy zastępu, dowódcy sekcji a następnie dowódcy zmiany.

W dniu 1 czerwca 2014 r. objął stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Operacyjnym Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie.

 

W marcu 2016 roku st. kpt. Kazimierz Jaworski został przeniesiony do pełnienia służby na stanowisku naczelnika wydziału operacyjnego w Komendzie Powiatowej PSP w Błoniu, a następnie w czerwcu 2020 r. został zastępcą dowódcy Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej.

Od 1 lutego 2021 r. jako zastępca pełnił obowiązki dowódcy JRG.

Nowemu dowódcy życzymy dalszych sukcesów zarówno w służbie, jak i życiu prywatnym oraz pełnej satysfakcji z wykonywanej pracy!

Zdjęcia (5)